اقدامات صهیونیست‌ها علیه «مسجدالاقصی» تعرض به مقدسات مسلمانان است

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المنار، «شیخ حسن البغدادی» عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان اقدامات خصمانه و خبیثانه رژیم صهیونیست علیه مسجدالاقصی و فلسطینیان در اراضی اشغالی را به شدت محکوم کرد. بر اساس این گزارش، عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان تصریح کرد: اقدامات صهیونیست‌ها علیه مسجدالاقصی موجب تحریک احساسات مسلمانان […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المنار، «شیخ حسن البغدادی» عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان اقدامات خصمانه و خبیثانه رژیم صهیونیست علیه مسجدالاقصی و فلسطینیان در اراضی اشغالی را به شدت محکوم کرد.
بر اساس این گزارش، عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان تصریح کرد: اقدامات صهیونیست‌ها علیه مسجدالاقصی موجب تحریک احساسات مسلمانان می‌شود. این اقدامات و تعرضات نمی‌تواند بی‌پاسخ بماند.
این شخصیت لبنانی گفت: باید اقدامات وحشیانه صهیونیست‌ها در قدس اشغالی مقابله شود. پیشتر جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه‌ای، به منظور دفاع از «مسجدالاقصی» در روز جمعه فراخوان «بسیج عمومی» صادر کرد.
در بیانیه جنبش مقاومت اسلامی حماس آمده است که لازم است عموم فلسطینیان به منظور دفاع از قبله اول مسلمانان، در دفاع از مسجدالاقصی برخیزند و در روز جمعه به حمایت از این مسجد بپردازند.
جنبش مقاومت اسلامی حماس همچنین به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای اقدامات خصمانه آن علیه مسجدالاقصی هشدار داده و اعلام کرده است که هرگونه پیامد تداوم سیاست‌های کنونی تل آویو، متوجه مقامات صهیونیست است.

منبع : مهر نیوز