البرز غبارآلود می‌شود/ احتمال بارش باران در ارتفاعات

آرش بهاروند احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس به پیش‌بینی شرایط جوی استان البرز پرداخت و اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی است. وی ادامه داد: به موجب آن آسمانی صاف تا قسمتی ابری و در ارتفاعات همراه با مه رقیق و بارش خفیف پیش‌بینی می‌شود […]

آرش بهاروند احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس به پیش‌بینی شرایط جوی استان البرز پرداخت و اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی است.
وی ادامه داد: به موجب آن آسمانی صاف تا قسمتی ابری و در ارتفاعات همراه با مه رقیق و بارش خفیف پیش‌بینی می‌شود و دشت البرز مرکزی طی چند روز آینده شاهد افزایش موقتی غبار خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز البرز صاف تا قسمتی ابری در پاره‌ای نقاط همراه با وزش باد و غبار محلی است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۳۸ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۲۱ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۷ متر بر ثانیه است.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی آسمان البرز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و غبار محلی و در ارتفاعات مه رقیق است.
بهاروند احمدی به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۳۷ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۲۳ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۷ متر بر ثانیه است.

منبع : خبرگزاری مهر