امارات ۱۰ میلیارد دلار در رژیم صهیونیستی سرمایه گذاری خواهد کرد

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روسیا الیوم، رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که امارات ۱۰ میلیارد دلار در فلسطین اشغالی سرمایه گذاری خواهد کرد. بنابراین گزارش، «محمد بن زاید» ولیعهد ابوظبی در پی سفر «اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی به کشورش تصمیم گرفت تعلیق این سرمایه گذاری را لغو کند. طرفهای ذی […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روسیا الیوم، رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که امارات ۱۰ میلیارد دلار در فلسطین اشغالی سرمایه گذاری خواهد کرد.
بنابراین گزارش، «محمد بن زاید» ولیعهد ابوظبی در پی سفر «اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی به کشورش تصمیم گرفت تعلیق این سرمایه گذاری را لغو کند.
طرفهای ذی ربط امارات و رژیم صهیونیستی در حال تلاش برای ایجاد طرحی در راستای توزیع اموال صندوقهای سرمایه گذاری امارات به شرکتهای صهیونیستی هستند.
لازم به ذکر است که «اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی روز یکشنبه ۱۰ بهمن در سفری رسمی وارد ابوظبی شد و با «محمد بن زائد» ولیعهد ابوظبی دیدار و با او درباره مسائل مختلف بحث و تبادل نظر کرد. این سفر منجر به واکنش گروههای مقاومت فلسطین شد.
توافق عادی سازی روابط دو کشور عربی امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی موسوم به «توافق آبراهام» ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ در کاخ سفید در حضور «بنیامین نتانیاهو» و «دونالد ترامپ» و وزرای خارجه امارات و بحرین امضا شد.

منبع : مهر نیوز