امتیاز تیم فوتبال چوکای تالش واگذار شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، پس از کش و قوس‌های فراوان و توافق نهایی مسئولان هیئت فوتبال تالش با مالک جدید امتیاز تیم فوتبال چوکای تالش به «اسماعیل سرهنگیان» واگذار شد. مهیار سلیمانی پور دبیر هیئت فوتبال تالش اظهار کرد: بر اساس توافق صورت گرفته این انتقال مالکیت مشروط به عدم خروج امتیاز تیم از […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، پس از کش و قوس‌های فراوان و توافق نهایی مسئولان هیئت فوتبال تالش با مالک جدید امتیاز تیم فوتبال چوکای تالش به «اسماعیل سرهنگیان» واگذار شد.
مهیار سلیمانی پور دبیر هیئت فوتبال تالش اظهار کرد: بر اساس توافق صورت گرفته این انتقال مالکیت مشروط به عدم خروج امتیاز تیم از استان گیلان و شهر تالش صورت گرفته و مدیران و مالکان جدید باشگاه چوکا حق انتقال این تیم به سایر استان و شهرها را ندارند.
وی به تصمیم مالک جدید باشگاه چوکای تالش اشاره کرد و افزود: بر اساس تصمیم مالک جدید «امید قهوه» به عنوان مدیرعامل و «مهراب شفقی» به عنوان مدیر روابط عمومی این باشگاه انتخاب شدند.
سلیمانی پور با بیان اینکه همچنین بر اساس تصمیم گیری های جدید «اصغر رسول زاده» سرمربی تیم چوکا از سمت خود برکنار شد، ادامه داد: با اعلام مالک جدید باشگاه سرمربی جدید این تیم ظرف ۴۸ ساعت آینده مشخص خواهد شد.