امدادرسانی ماموران پلیس کرمانشاه به ۶۰۰ خودرو گرفتار در برف

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ کیخسرو دستغیب اظهار کرد: در ۴۸ ساعت گذشته ۸۰ تیم پلیس راه در طرح ویژه زمستانی به صورت محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه حضور داشتند و علاوه بر خدمات رسانی ترافیکی به مردم و مسافران نسبت به امداد رسانی به آنها نیز اقدام کردند. وی ادامه داد: […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ کیخسرو دستغیب اظهار کرد: در ۴۸ ساعت گذشته ۸۰ تیم پلیس راه در طرح ویژه زمستانی به صورت محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه حضور داشتند و علاوه بر خدمات رسانی ترافیکی به مردم و مسافران نسبت به امداد رسانی به آنها نیز اقدام کردند.
وی ادامه داد: در این مدت مأموران پلیس راه به بیش از ۶۰۰ دستگاه خودرو در راه مانده که بارش سنگین برف در تردد آنها اخلال ایجاد کرده بود امداد رسانی‌های لازم را انجام دادند.
دستغیب خاطرنشان کرد: طی ۴۸ ساعت گذشته همچنین به وسایل نقلیه ای که فاقد تجهیزات ایمنی به ویژه زنجیر چرخ بودند با هدف ارتقای ایمنی تردد و پیشگیری از وقوع سوانح و جلوگیری از انسداد مسیر و سلامت مسافران اجازه ورود به راه‌های استان داده نشد.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه بیان کرد: یکی دیگر از اقدامات انجام شده اطلاع رسانی در خصوص وضعیت راه‌های استان از طریق رسانه‌ها به شهروندان بود تا آنها از آخرین وضعیت راه‌ها و جاده‌ها مطلع شوند.

منبع : مهر نیوز