امروز بیش از هر زمان دیگری به نسخه حیات‌بخش بسیج نیاز داریم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام حبیب الله غفوری صبح یکشنبه در دیدار فرماندهان نیروهای مسلح و بسیجیان که به مناسبت آغاز هفته بسیج برگزار شد، اظهار کرد: بسیج نهادی مقدس است که نمی‌توان نمونه آن را در جای دیگر یافت. وی افزود: تأسیس بسیج قیام بزرگی بر علیه تفکرات استکبار جهانی بود که […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام حبیب الله غفوری صبح یکشنبه در دیدار فرماندهان نیروهای مسلح و بسیجیان که به مناسبت آغاز هفته بسیج برگزار شد، اظهار کرد: بسیج نهادی مقدس است که نمی‌توان نمونه آن را در جای دیگر یافت.
وی افزود: تأسیس بسیج قیام بزرگی بر علیه تفکرات استکبار جهانی بود که در آن از انسان‌ها برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کردند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های بسیجی آن است که با دوستان خود با محبت رفتار می‌کند و نسبت به دشمنان سختگیر است.
حجت الاسلام غفوری بیان کرد: امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تعابیر بسیار مختلفی را برای بسیج مطرح کرده‌اند که نشان از جایگاه بسیج دارد و امروز بیش از هر زمان دیگری به نسخه حیات‌بخش بسیج نیاز داریم.
وی ادامه داد: بسیج یک مأموریت ویژه برعهده دارد و آن تربیت نسلی برای ظهور امام زمان (عج) است که خود را برای ظهور آماده کند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: بسیج در دفاع مقدس، سازندگی کشور، دفاع از حرمین شریفین و ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب همواره ثابت قدم بوده و برای حفظ و گسترش تفکر اسلام ناب گام برداشته است و امام راحل (ره) درخواست محشور شدن با بسیجیان را در قیامت دارد زیرا بسیج مخلص است.

منبع : مهر نیوز