امروز نیازمند تلاش، عمل و غم خواری دولت و مسئولان هستیم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ماموستا فایق رستمی روز سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کردستان که به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: در واقع زمانی که قیام و انقلاب ملت ایران آغاز شد، استبداد و ظلم و ستم پهلوی به اوج خود رسیده بود. وی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ماموستا فایق رستمی روز سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کردستان که به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: در واقع زمانی که قیام و انقلاب ملت ایران آغاز شد، استبداد و ظلم و ستم پهلوی به اوج خود رسیده بود.
وی گفت: ظلمت و تاریکی همه جا را گرفته بود و ایران به دست مستشاران غربی و ناپاک اداره می‌شد و سرمایه‌های این کشور به راحتی به تاراج می‌رفت.
ماموستا رستمی تصریح کرد: از سوی دیگر مرکزی به نام «ساواک» وجود داشت که اگر کسی را احضار می‌کردند، لرزه بر اندامش می‌افتاد زیرا می‌دانستند که ترحمی در کار نیست.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: در دوران ستم شاهی خبری از امکانات همانند جاده، تولید، عدالت و.. نبود، این همه درد و رنج باعث شد که پیر باتدبیر و آگاه این ملت؛ امام خمینی (ره) با پشتیبانی مردم رنج کشیده قد علم کند و با توفیقات الهی پیروز شود.
این عالم اهل سنت ادامه داد: اکنون بعد از چهار دهه از سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جای شهدا خالی است که با ایثار جان و مال خود برای ما آرامش و امنیت به ارمغان آوردند.
ماموستا رستمی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: گام اول انقلاب اسلامی در جهان امید را در دل مظلومان عالم به وجود آورد و باعث وحشت استکبارگران شد چون باعث شد که زمان سلطه گری استکبار پایان یابد.
وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب، جنگ نابرابر تحمیلی با شرکت ۳۷ کشور دنیا با تمام تسلیحات مدرن جنگی بر این ملت تحمیل شد و به راستی ایمان، ایثار و وحدت باعث پیروزی در این جنگ شد و این امنیت و آرامش به وجود آمد.
امام جمعه سنندج اظهار کرد: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی حرکت عظیم مردمی برای بازآوری هویت ملت ایران بود و در واقع این دستاورد هم برای مردم ایران و هم سایر نقاط جهان غیرقابل انکار است.
وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی دگرگونی‌های بسیاری در کشور ایجاد کرد و بسیاری از مناطق دورافتاده کشور از امکانات این نظام اسلامی بهره مند شدند و در سایه این انقلاب پیشرفت‌های گوناگون در همه عرصه‌ها را کسب کرده ایم.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: برگردیم به گام دوم انقلاب و بیانیه مهم رهبری که سرلوحه تلاش همه است و امیدی دوباره را در دل همه ایجاد کرده که در آن شایسته سالاری، مردمسالاری و… رونق بیشتری گرفت.
امام جمعه سنندج در ادامه سخنان خود گفت: شایسته سالاری پشت میز نشستن نیست، بلکه شایسته سالاری تلاش برای خدمت به مردم و رونق تولید در کشور و یکایک استان هاست.
این عالم اهل سنت با اشاره به اینکه باید به میان مردم رفت و از مشکلات آنها آگاه شد، افزود: دغدغه اصلی رهبر معظم انقلاب اسلامی همیشه محرومیت زدایی بوده است.
ماموستا رستمی اظهار داشت: خوشبختانه نظام اسلامی از لحاظ دفاعی، اقتصادی، منابع خدادادی و استعدادهای فکری و نخبه در دنیا بی نظیر است و همه امکانات و بسترها مهیاست و اکنون نیازمند تلاش، عمل و غم خواری دولت و مسئولان هستیم.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: باید مسئولان قدر این مردم وفادار و این وحدت و انسجام را بدانند و آنچه که در توان دارند برای اشتغال جوانان، توسعه اقتصادی و حفاظت از بیت المال هزینه کنند.
امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: تولید، اشتغال و مانع زدایی بسیار مهم است و مسئولان باید این سه اصل را نصب العین خود قرار دهند تا هرگونه وابستگی به دشمنان از بین برود.

منبع : مهر نیوز