امر به معروف و نهی از منکر، مهمترین پیام قیام امام حسین (ع) +فیلم

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: در حادثه‌ی عظیم کربلا دین به عنوان محور تمام اعمال معرفی و امر به معروف و نهی از منکر تبیین شد . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزکرمانشاه ، آیت الله علما گفت: امام حسین، چون دین را […]

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: در حادثه‌ی عظیم کربلا دین به عنوان محور تمام اعمال معرفی و امر به معروف و نهی از منکر تبیین شد . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزکرمانشاه ، آیت الله علما گفت: امام حسین، چون دین را در خطر دید قیام کرد تا دین اسلام را که نجات بخش بشر است و مرتبط با فطرت ما است حفظ کندو نسل‌های آینده از این نعمت الهی بی بهره نشوند.وی در ادامه امر به معروف و نهی از منکر را پیام مهم و ارزشمند کربلا دانست که جامعه ما الان بیشتر از هر زمان محتاج آن است.
امام جمعه کرمانشاه هم چنین گفت : شهادت سیدالشهدا برای حفظ تقوای بندگان بود و بر ما واجب است که در تمام موقعیت‌ها تقوی رعایت کنیم .
وی با تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار از همه خبرنگاران خواست در فعالیت‌های خود جهاد تبیین انجام دهند و هویت انقلاب اسلامی را برای همه بیان کنند .
آیت الله علما در پایان خطبه‌های این هفته با اشاره به روز حقوق بشر، حقوق بشری را خوب دانست که خداوند برای بشر تعیین کرده باشد نه حقوقی که به مانند حقوق بشر آمریکایی بشر تعیین کند.

منبع : سردبیر پرس