امنیت امروز کشور مدیون خون مطهر شهیدان است

به گزارش سردبیر پرس، سردار مهدی حاجیان با سفر به شهرستان سنقر و کلیایی و در دیدار خانواده شهید ستوان دوم علی اکبر کیهانی اظهار کرد: خانواده‌های معظم شهدا به درستی باعث افتخار برای نظام و بهترین الگو برای همه اقشار جامعه هستند. وی افزود: بدون شک اجر و پاداش خانواده‌های گرانقدر شهدا کمتر از […]

به گزارش سردبیر پرس، سردار مهدی حاجیان با سفر به شهرستان سنقر و کلیایی و در دیدار خانواده شهید ستوان دوم علی اکبر کیهانی اظهار کرد: خانواده‌های معظم شهدا به درستی باعث افتخار برای نظام و بهترین الگو برای همه اقشار جامعه هستند.
وی افزود: بدون شک اجر و پاداش خانواده‌های گرانقدر شهدا کمتر از شهید عزیزشان نیست و این افراد در نزد خداوند متعال جایگاه و احترام ویژه دارند.
سخنگو فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی تصریح کرد: مسئولان انتظامی کشور دیدار با خانواده شهدا را توفیقی بزرگ برای خود می‌دانند و افتخار می‌کنند اگر بتوانند گره‌ای از مشکلات آنها را گشوده و خدمتی ارائه کنند.
حاجیان بیان کرد: اگر ما امروز در جامعه امنیت و آسایش داریم و جهانیان ایران را به عنوان جزیره‌ای امن در خاورمیانه می‌شناسند به برکت خون مطهر شهدایی است که برای امنیت کشور جان خود را فدا کردند و در واقع امروز ما امنیت و آرامش خود را وامدار و مدیون خون مطهر آنها هستیم.
وی شهدا را مظهر اقتدار و افتخار کشور معرفی کرد و گفت: بی تردید تا زمانی که راه آنها ادامه پیدا کند جمهوری اسلامی در اوج عزت و اقتدار باقی خواهند ماند که به فضل الهی فرهنگ ایثار و شهادت نیز در کشورمان ساری و جاری است.
سخنگو فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید کیهانی، خاطر نشان کرد: فرزندان این شهید والامقام راه پرافتخار پدر قهرمان خود را ادامه داده و به چهره‌هایی نورانی و مؤثر برای نظام و انقلاب اسلامی تبدیل شوند.
در این دیدار معاون فرهنگی اجتماعی و سخنگو فرماندهی کل انتظامی کشور با اهدای لوح و هدیه از خانواده شهید علی اکبر کیهانی تقدیر کرد.

منبع : مهر نیوز