امنیت و سربلندی کشور به برکت خون شهدا حاصل شده است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عابدین خرم ظهر دوشنبه در همایش نیمکت‌های سوخته شهرستان میانه گفت: خانواده‌های شهدا شمعی نورانی در راه هدایت به سمت آرمان‌های شهدا هستند. وی با تاکید بر اینکه شهدا با اهدای جان خود سرافرازی نظام را تضمین کردند، ادامه داد: اصلی‌ترین سرمایه وجودی هر انسان جان اوست که شهدا این […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عابدین خرم ظهر دوشنبه در همایش نیمکت‌های سوخته شهرستان میانه گفت: خانواده‌های شهدا شمعی نورانی در راه هدایت به سمت آرمان‌های شهدا هستند.
وی با تاکید بر اینکه شهدا با اهدای جان خود سرافرازی نظام را تضمین کردند، ادامه داد: اصلی‌ترین سرمایه وجودی هر انسان جان اوست که شهدا این سرمایه را در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کردند.
خرم با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب و دفاع مقدس به‌ویژه شهدای مظلوم مدارس زینبیه و ثارالله میانه، گفت: از خداوند متعال می‌خواهیم که توفیق دهد تا در پیمودن راه شهدا و تحقق پیشرفت و عدالت در جامعه بی‌وقفه تلاش کنیم.
وی سپس گفت: خون شهدا ریخته شد تا انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران همیشه سرفراز و سربلند بماند، باید امروز نیز با استمرار راه شهدا و مکتب آنها بتوانیم حق شهدا و خانواده‌های معظم شهدا را ادا کنیم.
گفتنی است در این مراسم از خانواده شهدا و جانبازان حادثه بمباران مدارس زینبیه و ثارالله میانه تجلیل شد.

منبع : مهر نیوز