امیری: جشنواره سی و چهارم پویا است

مهسا امیری که اثرش در بخش مسابقه این دوره از جشنواره اکران شده است در گفت‌وگو با سردبیر پرس اظهار داشت: شغل اصلی من معلم است و به همین دلیل دغدغه ارتقا فرهنگ کودکان و نوجوانان را دارم. وی افزود: بسیاری از کودکان اجازه بیرون رفتن از خانه‌هایشان را در جریان کرونا نداشتند و از […]

مهسا امیری که اثرش در بخش مسابقه این دوره از جشنواره اکران شده است در گفت‌وگو با سردبیر پرس اظهار داشت: شغل اصلی من معلم است و به همین دلیل دغدغه ارتقا فرهنگ کودکان و نوجوانان را دارم.
وی افزود: بسیاری از کودکان اجازه بیرون رفتن از خانه‌هایشان را در جریان کرونا نداشتند و از این رو خلاقیت‌های مختلفی نشان دادند که برای من قابل توجه بود.
امیری ادامه داد: کودکان در بحران کرونا نشان دادند که در محدودیت هم می‌توانند به خواسته‌های خود برسند و در این زمینه از شاگردان خودم چیزهای زیادی را آموختم.
کارگردان فیلم دوچرخه باز درباره روند برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان تاکید کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نظم برگزاری جشنواره بسیار قابل توجه بود و جای تقدیر دارد.
امیری اضافه کرد: امسال انرژی جشنواره بسیار مثبت بود و از پویایی خاصی برخوردار است.
وی با بیان اینکه در حوزه کودک فیلم قابل قبولی باشد دیده خواهد شد، توضیح داد: برای تولید فیلم به سرمایه زیاد و تجهیزات خاص نیاز نیست، کافی است برای کودک فیلمی ساخته شود تا مورد اقبال قرار گیرد.

منبع : مهر نیوز