انتخابات فرصت و ظرفیتی عظیم برای پیشرفت کشور است

به گزارش سردبیر پرس، مبلغین و ائمه جماعات مساجد استان قم در بیانیه‌ای مردم قم را به حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی و انتخاب فرد اصلح در انتخابات دعوت کردند. متن این بیانیه به شرح زیر است: بسم‌الله الرحمن الرحیم إِنَّ اللَّهَ یَأمُرُکُم أَن تُؤَدُّوا الأَماناتِ إِلیٰ أَهلِها (نساء آیه ۵۸) مردم شریف، ولایی، متدین […]

به گزارش سردبیر پرس، مبلغین و ائمه جماعات مساجد استان قم در بیانیه‌ای مردم قم را به حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی و انتخاب فرد اصلح در انتخابات دعوت کردند. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

إِنَّ اللَّهَ یَأمُرُکُم أَن تُؤَدُّوا الأَماناتِ إِلیٰ أَهلِها (نساء آیه ۵۸)

مردم شریف، ولایی، متدین و شهیدپرور شهر مقدس قم؛

با تقدیم سلام و تحیات؛

بنا به فرمایش ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (زید عزه) انتخابات در کشور ما یک فرصت بسیار بزرگ است و نباید از دست داد. مخالفین جمهوری اسلامی نمی‌خواهند از این فرصت استفاده شود. این یک امکان برای ملت است. یک ظرفیت بزرگ برای پیشرفت کشور است. شور انقلابی مردم را نشان می‌دهد. وقتی مردم در انتخابات شرکت کنند و شور خود را نشان دهند موجب امنیت کشور و پس زدن طمع دشمن می‌شود. هرچه انتخابات پرشورتر و با اقبال عمومی مردم بیشتر همراه شود اثرات و منافعش برای کشور و مردم بیشتر خواهد بود.

بی شک کسی باید مسئول قوه مجریه شود که مسائل و مشکلات اصلی مردم را بداند و بتواند آن‌ها را حل کند، و در چنین صورتی، کشور به معنی واقعی کلمه سعادتمند خواهد شد.

انتخابات در یک روز انجام می‌شود اما اثر آن تا چند سال باقی می‌ماند. بنابراین با شرکت در انتخابات که متعلق به خود شما است، از خداوند برای رأی دادن به کسی که شایسته این مسئولیت است کمک بخواهید.

امید است با مشارکت بالا در این انتخابات سرنوشت ساز و تأثیرگذار و انتخاب فرد اصلح که دارای کفایت، مدیریت، با ایمان، لبریز از امید و معتقد به توانمندی‌های داخلی باشد، نمایش عظیمی از احساس مسئولیت ملت ما برای سرنوشت کشور، نمایش عظیمی از روح مشارکت‌جوی مردم در اداره‌ی کشور و از دلبستگی مردم به نظام شکل گیرد. و این انتخابات برای دشمنان انقلاب یک زلزله‌ی سیاسی و برای دوستان این نظام در اکناف عالم یک جشن واقعی و یک جشن تاریخی به وجود آورد.

ما مبلغین و ائمه جماعات مساجد قم و خادم یاران کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) ضمن اعلام حضور، از آحاد مردم شهر کریمه قم به خصوص خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، علما، طلاب، دانشجویان، اساتید، فرهیختگان، اصناف و بازاریان، بانوان و جوانان دعوت می‌نماید؛ علی رغم گله‌های مردمی بویژه قشرهای محروم درباره رسیدگی نکردن به مشکلات معیشتی و فرهنگی، با لبیک به رهبری معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و شناخت و پیروی از هندسه هدایت گری ایشان، به فضل الهی در روز جمعه برای ایران و جمهوری اسلامی همه قشرها فراتر از سلیقه‌های متفاوت سیاسی، همچون حضور در تشییع به یاد ماندنی شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی، به میدان آمده و بر خلاف خواست دشمنان، دوباره عظمت حضور خود را در جهت ایجاد ایرانی قوی و تحول آفرین را به نمایش گذارید.