انتظار ۱۲ ساله مردم البرز برای بهره‌برداری ورزشگاه انقلاب کرج

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مجتبی عبداللهی بعد از ظهر سه‌شنبه با همراهی مهیار عسگریان، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با حضور در محل پروژه ورزشگاه ۶ هزار نفری انقلاب کرج به اخذ گزارش روند کار از پیمانکار پرداخت. استاندار البرز به بیش از ۱۲ سال انتظار مردم استان برای بهره برداری […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مجتبی عبداللهی بعد از ظهر سه‌شنبه با همراهی مهیار عسگریان، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با حضور در محل پروژه ورزشگاه ۶ هزار نفری انقلاب کرج به اخذ گزارش روند کار از پیمانکار پرداخت.
استاندار البرز به بیش از ۱۲ سال انتظار مردم استان برای بهره برداری از این پروژه مهم ورزشی اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه از سال ۹۰ آغاز شده و در این سال‌ها با فراز و نشیب بسیاری همراه بوده است.
وی افزود: باید هر چه سریع‌تر به این انتظار پایان دهیم چراکه وجود چنین ورزشگاهی با این ظرفیت برای مردم استان بویژه جوانان ورزشکار و ورزش دوست البرزی یک ضرورت است.عبداللهی از مدیرعامل شرکت توسعه خواست تا با ورود جدی، موانع را برطرف کند تا در آینده بسیار نزدیک شاهد بهره برداری آن باشیم.وی همچنین با تعیین ضرب الاجل از پیمانکار خواست تا با اهتمامی ویژه نسبت به تکمیل ورزشگاه اقدام کند.استاندار البرز تاکید که بازدید مستمر از روند تکمیل این پروژه خواهد داشت.

منبع : خبرگزاری مهر