انتقاد سازمان بهداشت جهانی از حمله اشغالگران به بیمارستان اندونزی

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المیادین، سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که در جریان حمله صورت گرفته علیه بیمارستان اندونزی توسط رژیم صهیونیستی دست کم ۱۲ تن از جمله تعدادی بیمار به شهادت رسیده اند و ده ها تن دیگر زخمی شده اند. این سازمان تاکید کرد که بیمارستان اندونزی همچنان تحت محاصره […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المیادین، سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که در جریان حمله صورت گرفته علیه بیمارستان اندونزی توسط رژیم صهیونیستی دست کم ۱۲ تن از جمله تعدادی بیمار به شهادت رسیده اند و ده ها تن دیگر زخمی شده اند.
این سازمان تاکید کرد که بیمارستان اندونزی همچنان تحت محاصره رژیم صهیونیستی بوده و به هیچ کس اجازه ورود یا خروج داده نمی شود.
سازمان بهداشت جهانی تصریح کرد: گزارش هایی به دست مان رسیده که نشان می دهد به سمت هرکسی که قصد خروج از بیمارستان اندونزی را داشته باشد شلیک می شود.
خبرنگار المیادین نیز گزارش داد که این بیمارستان همچنان تحت محاصره رژیم صهیونیستی بوده و حملات اشغالگران علیه این بیمارستان ادامه دارد. وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرده که پیکرهای ده ها شهید در این بیمارستان پراکنده شده است.
روز گذشته نیز دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه اعلام کرد که در نتیجه حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به غزه بیش از ۱۳۳۰۰ فلسطینی از جمله ۵۶۰۰ کودک و ۳۵۵۰ زن به شهادت رسیده‌اند.

منبع : مهر نیوز