انتقال پیام صلح جامعه ایرانی با موسیقی در برگزاری یک رویداد مهم

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، محمد اله یاری، مدیر کل دفتر موسیقی و رییس سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در آستانه این رویداد پیامی را منتشر کرد. در متن این پیام آمده است: «اکنون که صفحات کتاب سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، محمد اله یاری، مدیر کل دفتر موسیقی و رییس سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در آستانه این رویداد پیامی را منتشر کرد.
در متن این پیام آمده است:
«اکنون که صفحات کتاب سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر را ورق می زنید، بخشی از تلاش های هنرمندان موسیقی کشور و دست اندکاران جشنواره را به نظاره می نشینید. جشنواره موسیقی فجر به عنوان بزرگترین رخداد موسیقایی کشور، فرصت مغتنمی است برای بیان احساسات و عواطف لطیف انسانی، فرصتی برای بیان اوج ها و فرودهایی که مردمان ایران زمین در کنار هم تجربه می کنند. و فرصتی است برای دعوت از سایر ملل تا با ابزار هنر و موسیقی به زبان مشترک با یکدیگر برسند.
این جشنواره با هدف به عرصه آوردن هنر هنرمندان موسیقی در برابر نگاه هوشمندانه مردم و فراهم کردن زمینه ارتقا موسیقی کشور برگزار می شود. جشنواره ای که با دعوت از هنرمندان داخلی و خارجی به دنبال پیوند فرهنگی و گسترش ارتباطات بین المللی است تا بتواند بیش از گذشته در معرفی موسیقی ایرانی و موسیقی دانان ارزشمند کشور گام بردارد.
جشنواره سی و پنجم در حالی برگزار می شود که شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و  سانحه هوایی جانگداز جان باختن هموطنان عزیزمان، داغ عمیقی بر دل تمام ایرانیان وارد کرد. هنرمندان و تمام دست اندکاران اجرای این رویداد نیز با قلبی پر درد، اما گام هایی مصمم تر از گذشته و با تلاشی بی دریغ در برپایی جشنواره قدم برداشتند تا بتوانند از طریق صدای هنر و موسیقی، پیام صلح و آزادیخواهی جامعه ایرانی را به گوش سایر ملل برسانند و مردم را به احساس زندگی عادی برگردانند.
فرصت را مغتنم می شمرم و از تلاش‌های دبیر محترم  جشنواره، اعضای هیات انتخاب آثار و گروه ها، شورای ارزیابی جشنواره و همکارانم در دبیرخانه و ستاد اجرایی و پشتیبانی جشنواره قدردانی می نمایم.»