انجام عملیات ریزش برداری در ۴۵ نقطه از محورهای ایلام

سیدزاهدین چشمه خاور در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به اینکه تمام جاده‌های اصلی و فرعی استان باز وتردد خودرو در آن‌ها جریان دارد، گفت: با وجود بارش‌های شدید در استان و با تلاش عوامل راهداری همه راه‌های اصلی، فرعی و روستایی این استان باز و تردد در آن‌ها جریان دارد. وی با […]

سیدزاهدین چشمه خاور در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به اینکه تمام جاده‌های اصلی و فرعی استان باز وتردد خودرو در آن‌ها جریان دارد، گفت: با وجود بارش‌های شدید در استان و با تلاش عوامل راهداری همه راه‌های اصلی، فرعی و روستایی این استان باز و تردد در آن‌ها جریان دارد.
وی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته در ۱۳ محور ارتباطی از شهرهای استان بارش برف و باران گزارش شده است، افزود :۳۲ تیم عملیاتی از راهداری ایلام با تعداد ۲۲۹ دستگاه ماشین آلات در کنار سایر دستگاه‌ها و پلیس راه در سطح جاده‌های استان مستقر هستند و رفع مشکلات احتمالی نقاط مختلف جاده‌ای را بر عهده دارند.
چشمه خاور ادامه داد: با وجود بارش برف در گردنه‌ها و جاده‌های مناطق کوهستانی این استان، چون محور قلاجه و تونل آزادی این محورها پاکسازی شده است، می‌طلبد رانندگان برای جلوگیری از بروز هرگونه حادثه‌ای با احتیاط رانندگی کنند.
وی از ذخیره سازی ماسه و نمک به منظور بازگشایی راه‌ها در زمان وقوع برف و یخبندان، در ۱۳ راهدارخانه استان خبر داد و یادآور شد: اقداماتی مانند لایروبی دهانه پل‌ها، بستر رودخانه‌ها و شانه‌سازی محل‌هایی که تخریب شده برای فصل سرما انجام شده است.
وی ادامه داد: مردم می‌توانند در هنگام سفرهای زمستانی با شماره گیری ۱۴۱ از اطلاعات راه‌های استان و کشور مطلع شوند.

منبع : مهر