انسداد ۲۰ کیلومتر از راه های فیروزکوه/سیلاب به باغ ها خسارت زد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ابوالقاسم مهری عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت راه‌های روستایی فیروزکوه پس از سیلاب شب گذشته اظهار داشت: خوشبختانه این سیلاب تلفات جانی نداشته است. مهری افزود: با توجه به خسارت‌های وارده به باغات و راه‌های روستایی میزان خسارت وارده از طریق کارشناسان ستاد مدیریت بحران شهرستان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ابوالقاسم مهری عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت راه‌های روستایی فیروزکوه پس از سیلاب شب گذشته اظهار داشت: خوشبختانه این سیلاب تلفات جانی نداشته است.

مهری افزود: با توجه به خسارت‌های وارده به باغات و راه‌های روستایی میزان خسارت وارده از طریق کارشناسان ستاد مدیریت بحران شهرستان در دست بررسی است.

وی با بیان اینکه از زمان بارش‌های شدید تا کنون بیش از ۲۰ کیلومتر از راه‌های این روستاها براثر سیلاب مسدود شده بود گفت: با همکاری راهداری شهرستان فیروزکوه تاکنون در حال بازگشایی و ایمن سازی راه‌ها هستند.

فرماندار فیروزکوه عنوان داشت: سیلاب به باغات، زمین‌های کشاورزی، تأسیسات، ابنیه و پل‌ها در روستاهای محمود آباد؛ دَمی آقا؛ کبوتر دَره و عروس پَران این شهرستان خسارت وارد کرده است.