انقلاب اسلامی دنیای مادی غرب را شکست داد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی دوشنبه در اولین روز دهه مبارک فجر سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به ایران بعد از سال‌ها دوری از وطن در مراسمی که با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار، مسئولان دستگاه‌های اجرای، خانواده‌های شهدا و ایثارگران و گروه‌های مختلف مردم در میدان امام خمینی بیرجند […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی دوشنبه در اولین روز دهه مبارک فجر سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به ایران بعد از سال‌ها دوری از وطن در مراسمی که با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار، مسئولان دستگاه‌های اجرای، خانواده‌های شهدا و ایثارگران و گروه‌های مختلف مردم در میدان امام خمینی بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: برای اولین بار در نظام سیاسی ایران بعد از پیروزی انقلاب، جمهوری اسلامی مطرح شد که متکی به آرای مردم می‌باشد.

وی اضافه کرد: ۲۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) می‌گذرد و مقام معظم رهبری در چله انقلاب بر خود سازی، جامعه سازی و تمدن سازی تاکید می‌کنند.

به گفته وی حق بر دل‌ها تأثیر می‌گذارد و این نهضت بزرگ دینی با قدرت و عظمت خاص خود دنیای مادی را شکست داد و دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و انقلاب اسلامی توانست جریان بلوک شرق را در هم بشکند و امروز صدای در هم شکسته شدن قدرت پوشالی آمریکا نیز به گوش می‌رسد.

به گفته وی انقلاب اسلامی با قدرت و پایبندی بر شعارهای خود پیش می‌رود و امروز اسلام را نه تنها در منطقه بلکه به جهان بر اساس وعده‌های الهی و اندیشه‌های امام (ره) صادر کرده‌ایم.

در این مراسم علاوه بر نواخته شدن زنگ انقلاب در لحظه ورود امام خمینی (ره) به وطن، تمثال امام (ره) گلباران شد و موتور سواران با رژه موتوری این روز را گرامی داشتند.