انهدام باند توزیع روغن خوراکی تقلبی در فردیس

به گزارش سردبیر پرس، محمد معظمی گودرزی اظهار کرد: مأموران سازمان اطلاعات در فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک باند توزیع روغن خوراکی تقلبی در سطح این شهرستان مطلع و بررسی موضوع را در دستورکار قرار دادند. وی افزود: پس از چندین شبانه روز اقدام اطلاعاتی در نهایت ۲ نفر […]

به گزارش سردبیر پرس، محمد معظمی گودرزی اظهار کرد: مأموران سازمان اطلاعات در فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک باند توزیع روغن خوراکی تقلبی در سطح این شهرستان مطلع و بررسی موضوع را در دستورکار قرار دادند.
وی افزود: پس از چندین شبانه روز اقدام اطلاعاتی در نهایت ۲ نفر از عاملان اصلی این اقدام غیرقانونی شناسایی و با تحت تعقیب قرار گرفتن از سوی مأموران، در نهایت کارگاه آنها در شهر فردیس مورد شناسایی قرار گرفت.
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: در ادامه پس از تکمیل اطلاعات، مأموران در یک فرصت مناسب وارد عمل شده و هر ۲ متهم را در حال بسته بندی روغن‌های غیربهداشتی با لیبل‌های تقلبی دستگیر کردند.
این مقام انتظامی گفت: در بازرسی از این کارگاه حدود یک تن روغن خوراکی تقلبی، بیش از نیم کیلوگرم مواد مخدر و ۵ هزار و ۱۵۰ عدد قرص غیرمجاز و قاچاق کشف شد.
سرهنگ گودرزی در پایان با اشاره به اینکه کالای تقلبی باعث صدمه و جبران ناپذیر به شهروندان می‌شود، از شهروندان خواست: هرگونه گزارش در زمینه خرید و فروش و یا تهیه کالاهای خارجی قاچاق و موارد مشکوکی را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع : خبرگزاری مهر