انگلیس به دنبال ایجاد خرابکاری در یمن است

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المسیره، «حسین العزی» معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن از تلاش های انگلیس برای خرابکاری در این کشور پرده برداشت. وی در همین راستا یک پست توئیتری منتشر کرده است. بر اساس این گزارش، معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در پست توئیتری خود اعلام کرده […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المسیره، «حسین العزی» معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن از تلاش های انگلیس برای خرابکاری در این کشور پرده برداشت. وی در همین راستا یک پست توئیتری منتشر کرده است.
بر اساس این گزارش، معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در پست توئیتری خود اعلام کرده است: سفیر انگلیس در دیدار با یمنی‌ها خواستار انجام فعالیت‌های خرابکارانه علیه دولت صنعاء شده است.
این مقام یمنی در ادامه توئیت خود نوشته است: انگلیس به ریختن خون ملت مظلوم ما اکتفا نکرده است و اکنون به دنبال خرابکاری در یمن است.

معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن همچنین خطاب به انگلیسی ها عنوان کرده است: ملت یمن در طول مدت زمان گذشته برای به دست آوردن آزادی و امنیت خود فداکاری های زیادی را به نمایش گذاشته است. این ملت می تواند شما را ناامید کند.

منبع : مهر نیوز