اهدای هدیه از سوی سرمربی رقیب به قلعه‌نویی/ تصویری جدید از آزمون

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم‌های ملی فوتبال ایران و ازبکستان در هفته دوم مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ امروز سه شنبه ۳۰ آبان و از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه بنیادکار تاشکند رو در روی هم قرار گرفتند. * در مراسم ابتدایی بازی، «سرکو کاتانچ» سرمربی تیم ملی ازبکستان با اهدای هدیه‌ای از امیر قلعه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم‌های ملی فوتبال ایران و ازبکستان در هفته دوم مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ امروز سه شنبه ۳۰ آبان و از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه بنیادکار تاشکند رو در روی هم قرار گرفتند.
* در مراسم ابتدایی بازی، «سرکو کاتانچ» سرمربی تیم ملی ازبکستان با اهدای هدیه‌ای از امیر قلعه نویی سرمربی ایران میهمان نوازی کرد.
* سردار آزمون برای اولین بار و از ابتدای بازی بازوبند کاپیتانی را برای تیم ملی ایران به بازو بست. او پیش از این در چند دیدار به عنوان کاپیتان در طول بازی حضور داشت.
* تعدادی از هواداران تیم ملی با در دست داشتن پرچم ایران در ورزشگاه حضور دارند و به تشویق بازیکنان می‌پردازند.
* امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی که در روزهای اخیر به دلیل ناراحتی کلیوی در تمرینات حضور نداشت، در تمرین پیش از آغاز بازی بازیکنان هم حضور نیافت و بازیکنان زیر نظر، حمید مطهری، آندرانیک تیموریان، رحمان رضایی و سعید الهویی خود را آماده بازی کردند.