اهل بیت(ع) سرچشمه پاکی ها و خوبی ها هستند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تسلیت ایام سوگواری محرم الحرام به همه مسلمانان جهان اظهار داشت: اهل بیت رسول الله (ص) سرچشمه پاکی‌ها و خوبی‌ها هستند. وی افزود: همه مسلمانان از مذاهب مختلف اسلامی به خاندان رسول الله (ص) احترام و ارادت ویژه ای […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تسلیت ایام سوگواری محرم الحرام به همه مسلمانان جهان اظهار داشت: اهل بیت رسول الله (ص) سرچشمه پاکی‌ها و خوبی‌ها هستند.
وی افزود: همه مسلمانان از مذاهب مختلف اسلامی به خاندان رسول الله (ص) احترام و ارادت ویژه ای قائل هستند.
امام جمعه سنندج تصریح کرد: دشمنان اسلام در طول قرون متمادی سعی کرده اند که مسلمانان را از مسیر عزتمند خاندان رسول الله (ص) دور کنند اما در این مسیر موفق نبوده اند چون مسلمانان همیشه نام و یاد این بزرگواران را در ایام و مناسبت‌های مختلف از جمله ماه محرم گرامی داشته اند.
ماموستا رستمی در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته از تلاش نیروهای امنیتی در متلاشی کردن گروهک تروریستی داعش در کشور که قصد عملیات تروریستی در ایام محرم را داشتند تقدیر کرد و گفت: امنیت و آرامش کنونی ایران اسلامی مرهون تلاش‌های شبانه روزی نیروهای امنیتی و انتظامی است.
وی افزود: قدردان ایثارگری‌ها و تلاش‌های همه نیروهایی هستیم که برای امنیت و آرامش کشورمان تلاش می‌کنند.
امام جمعه سنندج در پایان سخنان خود بر احساس مسئولیت همگانی در نشر معروفات و مقابله با منکرات تأکید کرد و گفت: در آیات متعدد قرآن کریم بر توجه به امر به معروف و نهی از منکر تأکید شده است.

منبع : مهر نیوز