اولین دوره آموزشی خبرنگاری و عکاسی ورزشی کردستان برگزار می‌شود

حامد نظرویسی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: اولین دوره خبرنگاری و عکاسی ورزشی به همت انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان کردستان و با حضور مدرسین برجسته کشوری در سنندج برگزار می‌شود. وی افزود: در این دوره آموزشی اساتیدی همچون منوچهر زندی نایب رئیس انجمن جهانی ورزشی نویسان و پیشکسوت عرصه […]

حامد نظرویسی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: اولین دوره خبرنگاری و عکاسی ورزشی به همت انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان کردستان و با حضور مدرسین برجسته کشوری در سنندج برگزار می‌شود.
وی افزود: در این دوره آموزشی اساتیدی همچون منوچهر زندی نایب رئیس انجمن جهانی ورزشی نویسان و پیشکسوت عرصه رسانه‌های ورزشی، دکتر فرهاد عشوندی سردبیر خبرآنلاین و مدرس دوره نویسندگی و خبرنگاری ورزشی و همچنین امیر حسین خیرخواه مدرس عکاسی ورزشی حضور خواهند داشت.
نظرویسی بیان کرد: این دوره آموزشی یکروزه است که پنج شنبه دوم آذرماه و در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: اهالی رسانه و علاقمندان به فعالیت در حوزه خبرنگاری و عکاسی ورزشی می‌توانند در این دوره آموزشی شرکت کرده و در پایان گواهی معتبر انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران را دریافت نمایند.

منبع : مهر نیوز