اولین پیش شماره روزنامه «هم‌میهن» منتشر شد

به گزارش سردبیر پرس، غلامحسین کرباسچی دبیرکل سابق کارگزاران سازندگی در صفحه مجازی خود از انتشار روزنامه هم‌میهن پس از ۱۴ سال خبر داد. این روزنامه که ۲ دوره یعنی در سال‌های ۷۹ و ۸۶ چاپ، توقیف و رفع توقیف شد، اولین پیش شماره آن، از امروز (شنبه ۱۱ تیرماه) برای سومین بار به مدیرمسئولی […]

به گزارش سردبیر پرس، غلامحسین کرباسچی دبیرکل سابق کارگزاران سازندگی در صفحه مجازی خود از انتشار روزنامه هم‌میهن پس از ۱۴ سال خبر داد.
این روزنامه که ۲ دوره یعنی در سال‌های ۷۹ و ۸۶ چاپ، توقیف و رفع توقیف شد، اولین پیش شماره آن، از امروز (شنبه ۱۱ تیرماه) برای سومین بار به مدیرمسئولی و صاحب امتیازی «غلامحسین کرباسچی» منتشر شد. در این روزنامه «عباس عبدی» و «احمد زیدآبادی» به عنوان اعضای شورای مشاوران، «محمدجواد روح» به عنوان سردبیر و «افشین امیرشاهی» به عنوان سردبیر آنلاین فعالیت می‌کنند.
روزنامه سازندگی (ارگان حزب کارگزاران سازندگی) پیش از این با محوریت غلامحسین کرباسچی منتشر می‌شد، اما پس از انتخاب «حسین مرعشی» به عنوان دبیرکل این تشکل سیاسی، او دیگر همکاری خود را با رسانه رسمی تکنوکرات‌ها متوقف کرد. کرباسچی همچنین پس از آن، دیگر در جلسات شورای مرکزی حزب کارگزاران شرکت نمی‌کند و روزنامه متبوع خویش به نام هم‌میهن را به روی دکه‌ها آورده است.
گفتنی است، محمد قوچانی که در دوره دوم روزنامه هم‌میهن، سردبیر این رسانه بود، اکنون در دوره جدید در تیم «کرباسچی تکنوکرات» حضور ندارد.
منبع : مهر نیوز