اولین کافه تخصصی در شهر آمل راه اندازی شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس, سید عباس حسینی بعدازظهر ظهر سه شنبه در حاشیه افتتاح نخستین کافه تخصصی شهر با تاکید بر اینکه در یک سال گذشته، پیگیر راه اندازی کافه های تخصصی در شهرستان آمل بوده ایم، بیان کرد: کافه های تخصصی با هدف ایجاد گفتمان موثر و ایجاد فضای تعاملی با هدف و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس, سید عباس حسینی بعدازظهر ظهر سه شنبه در حاشیه افتتاح نخستین کافه تخصصی شهر با تاکید بر اینکه در یک سال گذشته، پیگیر راه اندازی کافه های تخصصی در شهرستان آمل بوده ایم، بیان کرد: کافه های تخصصی با هدف ایجاد گفتمان موثر و ایجاد فضای تعاملی با هدف و موثر از نیازهای اساسی شهرستان آمل است که می باید موردتوجه افراد دغدغه مند قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه راه اندازی چنین مجموعه های در سطح شهرستان احساس می شود ادامه داد : با گزارشی که داده شد همه بانوان می توانند از امکانات این کافه کتاب استفاده کنند .
حسینی بیان کرد: جامعه جوان شهرستان نیاز به توجه ویژه دارد و این جوانان برای آینده شهرستان باید در مسیر درست و امن هدایت شوند.
فرماندار آمل با قدردانی از راه اندازی نخستین کافه کتاب ویژه بانوان شهرستان، افزایش مراکز تعاملی و ایمن و با هدف ارتقای دانش و بلوغ جوانان شهرستان را از اهداف توسعه ای شهرستان برشمرد.

منبع : مهر نیوز