ایزدپناه: ایران در بازار سوریه سرمایه گذاری کند

نماینده مردم ایذه و باغ ملک در مجلس گفت: جمهوری اسلامی گروه های تکفیری و نظام سلطه را از عراق و سوریه بیرون کردند. بسیاری از کشورها برای سرمایه گذاری گام بر می دارند، به نظر می رسد ایران نقش چندانی ندارد. به گزارش سردبیر، عبدالله ایزدپناه در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی […]

نماینده مردم ایذه و باغ ملک در مجلس گفت: جمهوری اسلامی گروه های تکفیری و نظام سلطه را از عراق و سوریه بیرون کردند. بسیاری از کشورها برای سرمایه گذاری گام بر می دارند، به نظر می رسد ایران نقش چندانی ندارد.

به گزارش سردبیر، عبدالله ایزدپناه در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با توجه به نقش آفرینی ایران در تحولات عراق و سوریه گفت: جمهوری اسلامی گروه های تکفیری و نظام سلطه را از عراق و سوریه بیرون کرده است. امروز این دو کشور آمادگی سرمایه گذاری اقتصادی و تجاری دارند.
نماینده مردم ایذه و باغ ملک در مجلس ادامه داد: برابر نظر کارشناسان عراق ۳۵۰ میلیارد دلار و سوریه ۲۰۰ میلیارد دلار برای بازسازی نیاز دارند. نقش ایران که این دو کشور را ایجاد کرده چیست؟ رقبای ما در سوریه بازار را دست گرفته اند.
ایزد پناه در پایان تذکر خود گفت: به نظر می رسد ایران نقش چندانی ندارد. سیاست گذاران این عرصه باید مراقب باشند. چرا که ایران اسلامی این کشورها را نجات داد، سهم ما در بازارهای این کشورها نباید نادیده گرفته شود.
انتهای پیام