ایزدی: هنوز وضعیت شناگران اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی مشخص نیست

سرمربی تیم ملی پاراشنا گفت: با توجه به سیاست کمیته ملی پارالمپیک مبنی بر اعزام شناگران به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین تنها در صورت شانس کسب مدال، در حال حاضر تنها دو شناگر حضورشان در این بازی‌ها قطعی شده است. علیرضا ایزدی، سرمربی تیم ملی پاراشنا در گفت‌وگو با سردبیر پرس، از برگزاری اردوی تیم ملی […]

سرمربی تیم ملی پاراشنا گفت: با توجه به سیاست کمیته ملی پارالمپیک مبنی بر اعزام شناگران به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین تنها در صورت شانس کسب مدال، در حال حاضر تنها دو شناگر حضورشان در این بازی‌ها قطعی شده است.

علیرضا ایزدی، سرمربی تیم ملی پاراشنا در گفت‌وگو با سردبیر پرس، از برگزاری اردوی تیم ملی پاراشنا با حضور ۵ ورزشکار در استخر آزادی خبر داد و اظهار کرد: شاهین ایزدیار، سینا ضیغمی نژاد، علی محمودخانی، رضا جوادی و ابوالفضل نگارستانی ۵ شناگری هستند که در اردوی آماده‌سازی بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین حضور دارند که این اردو تا پایان سال با همین نفرات ادامه خواهد داشت.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا در حال حاضر وضعیت شناگران اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین مشخص شده است یا خیر؟ افزود: شاهین ایزدیار و سینا ضیغمی نژاد دو شناگر شانس کسب مدال طلا در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو هستند و وضعیت سایر شناگران برای اعزام به این بازی‌ها هنوز مشخص نیست و در مسابقات قهرمانی کشور که اردیبهشت سال آینده تحت نظر کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار می‌شود، تعداد نفرات اعزامی به این بازی‌ها با صلاحدید کادر فنی کمیته ملی پارالمپیک مشخص خواهد شد.ایزدی تصریح کرد: در جاکارتا با ۴ شناگر در بازی‌های پاراآسیایی حضور داشتیم که تنها شاهین موفق به کسب چندین مدال در ماده های مختلف شد. این دوره سعی داریم حداقل با ۶ ورزشکار در این بازی‌ها حضور داشته باشیم و در مواد مختلف موفق به کسب مدال شویم.
وی اضافه کرد: در این دوره با توجه به این که مسابقات در ماده ۴۰۰ متر آزاد برگزار نمی شود و شرایط خوبی شناگران ما در این ماده داشتند، قطعا شرایط سختی را برای افزایش تعداد مدال های خود در هانگژو چین خواهیم داشت‌.
سرمربی تیم ملی پاراشنا در پایان در ارزیابی از وضعیت اردوهای آماده سازی برای شرکت در بازی‌های پاراآسیایی چین، گفت: نسبت به گذشته امکانات و شرایط راضی کننده است و مشکل خاصی از نظر فضای تمرینی نداریم و شناگران بدون دغدغه تمرینات خود را پیگیری می کنند.انتهای پیام