ایفا در آشیانه درناها زانو زد، شهداب از شکست گریخت

هفته هجدهم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم مدافع عنوان قهرمانی پیگیری شد.‌ به گزارش سردبیر پرس، هفته هجدهم لیگ برتر والیبال یکشنبه هشتم بهمن‌ماه با هفت دیدار در شهرهای ارومیه، یزد، اردکان، تهران (دو مسابقه)، اصفهان و گرگان پیگیری شد. در یکی از دیداهای این هفته تیم ایفاسرام اردکان که با ۱۱ برد و […]

هفته هجدهم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم مدافع عنوان قهرمانی پیگیری شد.‌
به گزارش سردبیر پرس، هفته هجدهم لیگ برتر والیبال یکشنبه هشتم بهمن‌ماه با هفت دیدار در شهرهای ارومیه، یزد، اردکان، تهران (دو مسابقه)، اصفهان و گرگان پیگیری شد.
در یکی از دیداهای این هفته تیم ایفاسرام اردکان که با ۱۱ برد و ۳۱ امتیاز در رتبه دوم جدول رده‌بندی قرار داشت در سالن غدیر معروف به دورنالاریوواسی (آشیانه درناها) مهمان شهرداری ارومیه بود. شاگردان عبدالرضا علیزاده در ارومیه که روند خوبی را در نیم فصل دوم در پیش گرفته‌ و چند برد کسب کرده‌اند، امروز هم موفق شدند سه بر دو (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۹، ۲۴ بر ۲۶، ۲۰ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۲) حریف خود را شکست دهند.
ایفا نیز با این شکست جایگاه خود را در رده دوم جدول از دست داد. 
شهداب یزد مدافع عنوان قهرمانی که با ۱۰ برد و ۳۲ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار داشت، این هفته در بازی خانگی میزبان نیان الکترونیک خراسان تیم دوازدهم جدول بود و سه بر دو  (۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۳، ۱۸ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۳) پیروز شد. 
شهداب با این پیروزی در رتبه سوم باقی ماند و رتبه دوم جدول رده‌بندی به گیتی پسند اصفهان رسید که امروز بر شاگردان محمد محمدکاظم سه بر صفر غلبه کرد.  
نتایج هفته هجدهم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:
سایپا تهران صفر – ۳ شهرداری گنبد
(۲۱ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵ و ۱۴ بر ۲۵)
شهرداری ارومیه ۳ – ۲ ایفاسرام اردکان
(۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۹، ۲۴ بر ۲۶، ۲۰ بر ۲۵ و۱۵ بر ۱۲)
شهداب یزد ۳ – ۲ نیان الکترونیک
(۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۳، ۱۸ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۳)
چادرملو اردکان ۳ – صفر هورسان رامسر
(۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۹)
گیتی‌پسند اصفهان ۳ – صفر مس رفسنجان
(۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۲ )
پاس گرگان ۱ – ۳ فولاد سیرجان
(۲۵ بر ۱۸، ۲۲ بر ۲۵، ۲۲ بر ۲۵ و ۱۷ بر ۲۵)
پیکان تهران ۱ – طبیعت ۳
(۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۷، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۳ بر ۲۵)
انتهای پیام
منبع : ایسنا