باخت گلادیاتورهای آلمان در روز درخشان ستاره ایرانی

تیم بسکتبال رومراشتروم گلادیاتور، در روز درخشان ستاره ایرانی خود مقابل مهمانش شکست خورد. به گزارش سردبیر پرس، در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال Pro A آلمان، تیم «رومراشتروم گلادیاتور تریر» در حالی با نتیجه ۸۳ – ۹۵ مقابل مهمان خود تیم «ینا» شکست خورد که ستاره ایرانی این تیم، عملکرد بسیار درخشانی داشت. بهنام یخچالی […]

تیم بسکتبال رومراشتروم گلادیاتور، در روز درخشان ستاره ایرانی خود مقابل مهمانش شکست خورد.
به گزارش سردبیر پرس، در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال Pro A آلمان، تیم «رومراشتروم گلادیاتور تریر» در حالی با نتیجه ۸۳ – ۹۵ مقابل مهمان خود تیم «ینا» شکست خورد که ستاره ایرانی این تیم، عملکرد بسیار درخشانی داشت.
بهنام یخچالی در این دیدار حساس خانگی، ۳۳ دقیقه در ترکیب گلادیاتورها حضور یافت و با کسب ۲۰ امتیاز، ۳ ریباند، ۲ پاس گل، ۲ توپ‌ربایی و ثبت کارایی ۱۸، بهترین بازیکن تیمش شد ولی نتوانست مانع شکست یاران خود شود.
این شکست دومین باخت تیم «رومراشتروم» در این فصل و طی ۸ بازی بود. آن‌ها تا این هفته ۶ برد و ۲ باخت را به دست آورده‌اند تا با ۱۲ امتیاز، در رده پنجم جدول این مسابقات قرار بگیرند.
تیم ینا با کسب ۶ برد، ۲ بازی و ۱۲ امتیاز از ۸ بازی فصل جاری، با تفاضل گل بهتر نسبت به حریفان، در رتبه دوم این رقابت‌ها قرار دارد. تیم فراپورت نیز با ۸ برد از ۸ بازی و کسب ۱۶ امتیاز کامل، صدرنشین است.
انتهای پیام
منبع : ایسنا