بارش‌های رگباری در شمال و غرب اصفهان پیش‌بینی می‌شود

حجت الله علی عسگریان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به تداوم ناپایداری‌های جوی تا اواسط هفته پیش رو، اظهار داشت: آسمان بسیاری از مناطق استان در این مدت کمی تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود و در ساعات بعد از ظهر احتمال افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید وجود دارد. وی […]

حجت الله علی عسگریان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به تداوم ناپایداری‌های جوی تا اواسط هفته پیش رو، اظهار داشت: آسمان بسیاری از مناطق استان در این مدت کمی تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود و در ساعات بعد از ظهر احتمال افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید وجود دارد.
وی با بیان اینکه ناپایداری‌ها در سطح استان روز یکشنبه شدت می‌یابد، افزود: بارش‌های پراکنده رگباری همراه با رعد و برق و گاهی وزش باد شدید به ویژه مناطق شمال و غرب استان را فرا می‌گیرد و بارندگی‌های روز یکشنبه در این نواحی بهتر از سایر مناطق استان است ضمن اینکه بر اثر وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در نیمه شرقی اصفهان محتمل است.
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی اصفهان با اشاره به کاهش یک تا ۲ درجه‌ای دما در ۲۴ ساعت آینده، گفت: دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۳۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و در خنک‌ترین ساعات بامداد فردا به ۱۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.
علی‌عسگریان اضافه کرد: آران و بیدگل با دمای ۳۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۶ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان تا فردا پیش‌بینی می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر