بازداشت کلاهبردار و جاعل مهر‌های دولتی

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جاعلی که با جعل مهر‌های قضائی و دولتی کلاهبرداری می کرد، خبر داد. به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه ” علی ولیپور گودرزی ” اظهار کرد: با رصد‌های اطلاعاتی گسترده کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری اداره سیزدهم پلیس آگاهی فعالیت یک جاعل سابقه‌دار در مرکز تهران شناسایی شد. […]

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جاعلی که با جعل مهر‌های قضائی و دولتی کلاهبرداری می کرد، خبر داد.
به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه ” علی ولیپور گودرزی ” اظهار کرد: با رصد‌های اطلاعاتی گسترده کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری اداره سیزدهم پلیس آگاهی فعالیت یک جاعل سابقه‌دار در مرکز تهران شناسایی شد.
رئیس پلیس آگاهی تهران افزود: در تحقیقات ابتدایی کارآگاهان مشخص شد، متهم ۶۰ ساله در خانه خود با جعل مهر‌ و سربرگ ارگان‌های دولتی، قضائی و خصوصی از شهروندان کلاهبرداری می کند.
سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی تصریح کرد: بنابرحساسیت موضوع، تیمی زبده ای از کارآگاهان بلافاصله وارد عمل شدند و پس از کسب مجوز‌های لازم قضائی متهم را در مخفیگاه خود طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
این مقام انتظامی عنوان کرد: کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی موفق به کشف مهر‌های جعلی مقامات قضائی، ارگان‌های مختلف دولتی و شرکت‌های خصوصی به همراه تعدادی سربرگ از مخفیگاه متهم شدند.
سرهنگ کارآگاه گودرزی ادامه داد: متهم پس از انتقال به اداره سیزدهم پلیس آگاهی در تحقیقات تکمیلی به جرم خود مبنی بر جعل مهر و کلاهبرداری از شهروندان اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت در پایان خاطرنشان کرد: با دستور قضاوی متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.