بازسازی تماشاخانه ملک به واسطه ۲ نمایش اشکان خطیبی

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی تماشاخانه ملک، اجرای موفق و پر مخاطب ۲ نمایش «پزشک نازنین» و «چخوف‌خوانی زیر نظر نماینده فدراسیون روسیه» به‌ تهیه‌کنندگی و کارگردانی اشکان خطیبی سال جدید در تماشاخانه ملک روی صحنه می‌رود. این گروه اجرایی در حال حاضر مشغول بازسازی و نویابی سالن ملک هستند تا […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی تماشاخانه ملک، اجرای موفق و پر مخاطب ۲ نمایش «پزشک نازنین» و «چخوف‌خوانی زیر نظر نماینده فدراسیون روسیه» به‌ تهیه‌کنندگی و کارگردانی اشکان خطیبی سال جدید در تماشاخانه ملک روی صحنه می‌رود. این گروه اجرایی در حال حاضر مشغول بازسازی و نویابی سالن ملک هستند تا به‌واسطه این تغییرات، شرایط بهتری برای مخاطبان نمایش فراهم کنند.
مدیریت تماشاخانه ملک با همکاری اشکان خطیبی از فرصت تعطیلات نوروزی استفاده کرده و مشغول بازسازی سالن هستند تا به حقوق تماشاگر احترام بیشتری گذاشته شود. گروه اجرایی طی این بیانیه به توضیح فرایند تصمیم‌گیری اشاره کرده است:
«درود و احترام برای ورود بهار و سال تازه
هر بار که زمان فروش بلیت مورد استقبال و در پایان نمایش مورد تشویق شما قرار می‌گیریم خوشحالی ما ته‌نشین شده و مسئولیت بیشتری را احساس می‌کنیم. طی گفت‌وگو و توافق‌هایی که با مدیریت این سالن داشته‌ایم به این نتیجه رسیدیم که می‌توان شرایط بهتری را برای مخاطب رقم زد. هر چند که زمان‌بَر و هزینه‌بردار بود و شاید طبیعی باشد که کسی سراغ این‌کار نرود اما شما و حمایت‌تان ارزش هر بهتر شدنی را دارد. تغییرات سالن ملک با همت مدیریت سالن و همکاری اشکان خطیبی قدم جدی برای حمایت از تئاتر و احترام به شماست. امید داریم که همه صحنه‌های تئاتر کشورمان همیشه مورد تشویق و حمایت قرار بگیرد.»

منبع : مهر نیوز