بازگشایی راه روستای لاسک در محور چوبر به امامزاده ابراهیم

مهدی نقدی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به بارش‌های شبانه روز گذشته و مسدود شدن ۲ ساعته راه ارتباطی روستای لاسک به دلیل ریزش کوه اظهار کرد: با تلاش راهداران این مسیر بازگشایی شد و تردد در این روستا در جریان است. فرماندار شفت با بیان اینکه روستای لاسک در محور چوبر […]

مهدی نقدی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به بارش‌های شبانه روز گذشته و مسدود شدن ۲ ساعته راه ارتباطی روستای لاسک به دلیل ریزش کوه اظهار کرد: با تلاش راهداران این مسیر بازگشایی شد و تردد در این روستا در جریان است.
فرماندار شفت با بیان اینکه روستای لاسک در محور چوبر به امام زاده ابراهیم قرار دارد شب گذشته بر اثر ریزش کوه مسدود شده بود، افزود: این ریزش سبب شده بود مسیر ارتباطی بیش از ۱۰ روستا شهرستان حدود ۲ ساعت بسته شود که خوشبختانه بازگشایی انجام گرفت.
نقدی با تاکید بر اینکه بر اثر طغیان رودخانه امام زاده ابراهیم پل آبنمای چوبر نیز بسته شده است، ادامه داد: مسافران و همشهریان از محورهای جایگزین تردد انجام می‌دهند.
فرماندار شفت تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته و اعزام ماشین آلات راهداری به پل آبنمای چوبر به زودی این پل نیز بازگشایی می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر