بازگشت «سریالیست» به آنتن تلویزیون

به گزارش سردبیر پرس، محسن قصابیان بازیگر و سیدسجاد حسینی کارگردان سریال «موج اول» مهمانان اولین بخش از برنامه«سریالیست» هستند که شامگاه پنجشنبه ۲۳ دی از شبکه یک سینما پخش می‌شود. سعید کمانی تهیه‌کننده سریال نیز به صورت تلفنی با کریمی گفتگو می‌کند. در بخش نوستالژی جمشید گرگین بازیگر پیشکسوت مهمان برنامه است و از […]

به گزارش سردبیر پرس، محسن قصابیان بازیگر و سیدسجاد حسینی کارگردان سریال «موج اول» مهمانان اولین بخش از برنامه«سریالیست» هستند که شامگاه پنجشنبه ۲۳ دی از شبکه یک سینما پخش می‌شود. سعید کمانی تهیه‌کننده سریال نیز به صورت تلفنی با کریمی گفتگو می‌کند.
در بخش نوستالژی جمشید گرگین بازیگر پیشکسوت مهمان برنامه است و از آثار خاطره‌انگیزی می‌گوید که در آنها به ایفای نقش پرداخته است.
پرونده این هفته به سریال‌های استانی اختصاص دارد و یزدان فتوحی است در گفتگو با کریمی به آثار ماندگاری می‌پردازد که در سیمای استانها تولید شده است.
«سریالیست» به تهیه‌کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که پنجشنبه‌ها ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک پخش می شود.
منبع : مهر نیوز