باند سارقان حرفه ای در ارومیه منهدم شد

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس در خصوص جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت تیرهای آهنی و سیم کابل‌های مخابراتی و در پی گزارشات اداره مخابرات، در سطح شهرستان ارومیه مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت. وی ادامه داد: پس […]

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس در خصوص جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت تیرهای آهنی و سیم کابل‌های مخابراتی و در پی گزارشات اداره مخابرات، در سطح شهرستان ارومیه مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: پس از انجام تحقیقات و بررسی‌های به عمل آمده در نهایت مأموران پاسگاه انتظامی ترکمان به یک دستگاه وانت پیکان به همراه ۴ نفر سرنشین که در جاده اصلی سطح حوزه در حال توقف بود مشکوک و طی هماهنگی با مقام قضائی در اقدامی غافلگیرانه و منسجم خودرو را توقیف و در بررسی از داخل خودرو آلات و ادوات جرم از قبیل قیچی آهن بر و غیره و همچنین مقدار زیادی کابل و تیرهای آهنی مخابراتی کشف شد.
فرمانده انتظامی ارومیه افزود: در بازجویی‌های فنی و تخصصی پلیس، متهمان به ۹۲ فقره سرقت از این قبیل در سطح شهرستان ارومیه اعتراف کردند.

منبع : مهر نیوز