باند سارقان زورگیر و خشن در گرگان متلاشی شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ علی تجری بعدازظهر جمعه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری مبنی بر زورگیری از وی توسط سرنشینان موتور سوار، مراتب در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت. فرمانده انتظامی گرگان افزود: در اجرای این مأموریت، مأموران کلانتری ۱۱ بلافاصله پس […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ علی تجری بعدازظهر جمعه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری مبنی بر زورگیری از وی توسط سرنشینان موتور سوار، مراتب در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی گرگان افزود: در اجرای این مأموریت، مأموران کلانتری ۱۱ بلافاصله پس از انجام اقدامات پلیسی یک نفر را دستگیر کرده و هویت دو نفر دیگر شناسایی شد که این افراد هم در یک اقدام ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.
وی از دستگیری سه سارق زورگیر و سابقه دار در این عملیات خبر داد و گفت: متهمان در تحقیقات پلیسی به سرقت و ضرب و شتم اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان گرگان گفت: تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد.
تجری افزود: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با کسانی که بخواهند این امنیت را به مخاطره بیندازند برخورد جدی و قاطع انجام خواهد شد.
منبع : مهر نیوز