باید ارتقای فرهنگ منطقه‌آزاد را به درستی ارزیابی کنیم

به گزارش سردبیر پرس، سید علیرضا فاطمیان پور سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری نخستین جشنواره ملی کیش بهشت خانواده گفت: با امکان‌سنجی فضای کیش، و کیش وندان محتوا را در این باره باید تولید کنیم. وی تاکید کرد: باید ارتقای فرهنگ کیش وضعیت را به درستی ارزیابی کرد، […]

به گزارش سردبیر پرس، سید علیرضا فاطمیان پور سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری نخستین جشنواره ملی کیش بهشت خانواده گفت: با امکان‌سنجی فضای کیش، و کیش وندان محتوا را در این باره باید تولید کنیم.
وی تاکید کرد: باید ارتقای فرهنگ کیش وضعیت را به درستی ارزیابی کرد، موضوع جدی این روزها در دنیا موضوع خانواده است، خیلی، از معضلات را خانواده حل می‌کند. خانواده یکی از کلید واژه‌های ما در این فضا است. مدیریت‌ها در کشور در زمان کوتاهی انجام می‌گیرد، باید از هنر و هنرمندان برای تولید محتوا در این فضا استفاده شود. رویداد کیش بهشت خانواده در ۳ عرصه فیلم، پوستر عکس برگزار می‌شود.
فاطمیان پور افزود: اختتامیه این ۳ رویداد باید با افتتاحیه رویداد فرهنگی دیگر باشد تا کار فرهنگی استمرار داشته باشد و اثر کند. در کیش، فرهنگ‌های منحصر به فردی وجود دارد که زحمت گذشتگان را نشان می‌دهد، در کیش، چراغ قرمز وجود ندارد، خودروها به شدت مراعات عابران پیاده را دارند، امنیت بالایی در کیش وجود دارد. با استمرار کار فرهنگی این اقدامات ادامه داشته باشد.
منبع : مهر نیوز