بدهی ۷۲ هزار دلاری ایران به آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ دو ماه پیش از پایان هر سال میلادی حق عضویت کشورهای عضو این آژانس برای سال جدید میلادی را مشخص و اعلام می کند. مبلغ این حق عضویت برای سال ۲۰۲۱ میلادی ۷۲ هزار دلار کانادا تعیین شده که ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ دو ماه پیش از پایان هر سال میلادی حق عضویت کشورهای عضو این آژانس برای سال جدید میلادی را مشخص و اعلام می کند.
مبلغ این حق عضویت برای سال ۲۰۲۱ میلادی ۷۲ هزار دلار کانادا تعیین شده که ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران هنوز آن را پرداخت نکرده است.
این در حالی است که کشورهای عضو وادا موظف هستند بعد از اعلام حق عضویت جدید، تا پایان ماه دسامبر و پیش از آغاز سال میلادی جدید نسبت به پرداخت حق عضویت خود اقدام کنند. در صورتی که به هر دلیلی قادر به انجام آن نباشند باید موضوع را اطلاع رسانی کنند. در این صورت وادا تا پایان ۶ ماهه نخست سال به آنها فرصت می دهد نسبت به پرداخت بدهی خود بابت حق عضویت اقدام کنند.
بر این اساس ایران که هنوز حق عضویت جدید خود را به وادا پرداخت نکرده تا پایان ماه ژوئن فرصت دارد نسبت به انجام این مهم اقدام کند.