برادران مواد فروش در نظرآباد دستگیر شدند

سرهنگ فرج الله اسداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس بیان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نظرآباد مشخص شد که ۲ برادر که به تازگی به اتهام مواد مخدر دستگیر و با قرار وثیقه آزاد شده اند، مجدداً با تهیه مقدار قابل توجهی تریاک اقدام به توزیع گسترده […]

سرهنگ فرج الله اسداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس بیان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نظرآباد مشخص شد که ۲ برادر که به تازگی به اتهام مواد مخدر دستگیر و با قرار وثیقه آزاد شده اند، مجدداً با تهیه مقدار قابل توجهی تریاک اقدام به توزیع گسترده مواد مخدر در سطح شهرستان کرده اند.
وی افزود: پس از تکمیل تحقیقات میدانی مأموران با هماهنگی مقام قضائی به مخفیگاه متهمان اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه این ۲ برادر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد تصریح کرد که در بازرسی است مخفیگاه این متهمان ۳ کیلو ۱۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان پس از تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، گفت: پلیس با تلاش و اقدامات شبانه روزی خود سعی دارد تا زمینه را برای فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر سخت کند.

منبع : خبرگزاری مهر