برای دستیابی به موفقیت باید در بعضی ساختارها تجدیدنظر کنیم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین صبح امروز (پنجشنبه) در پانزدهمین مجمع عمومی سراسری جامعه اسلامی مهندسین گفت: جامعه اسلامی مهندسین بیش از ۳۵ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و با گروه‌ها و صنف‌های مختلفی همکاری کرده است. وی تصریح کرد: امروز پانزدهمین کنگره جامعه اسلامی مهندسین […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین صبح امروز (پنجشنبه) در پانزدهمین مجمع عمومی سراسری جامعه اسلامی مهندسین گفت: جامعه اسلامی مهندسین بیش از ۳۵ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و با گروه‌ها و صنف‌های مختلفی همکاری کرده است.
وی تصریح کرد: امروز پانزدهمین کنگره جامعه اسلامی مهندسین برگزار می‌شود که هم گزارش دو ساله‌ای را به سمع و نظر مهمانان می‌رسانیم و هم برنامه دو سال آینده را اعلام خواهیم کرد.
باهنر با اشاره به اینکه حدود دو سال به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانستیم جلسات همیشگی را برگزار کنیم، عنوان کرد: امروز در این کنگره بعد از دو سال میزبان میهمانان زیادی هستیم؛ حدود سیصد تن از اعضای شورای استان‌ها و اعضای جامعه اسلامی مهندسین، وزرای دولت‌های گذشته و همچنین فعالان و خدمتگزاران فعلی جامعه حضور دارند.
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین افزود: نباید سیاستمداران قبلی را فراموش کرد. نباید فراموش کرد که چه خدمات عظیمی صورت گرفته است. از توسعه زیربناها و غیره. از دولت جنگ گرفته تا دولت آقایان هاشمی، خاتمی، احمدی‌نژاد، ممکن است هر دولتی خطاهایی داشته باشد اما همه زحمت کشیدند و تلاش کردند.
وی با بیان اینکه اکنون هم مشکلات زیادی در کشور داریم، خاطرنشان کرد: اما این‌ها نیز مشکلات تلمبار شده هستند، بعضی از رویکردها مشکل دارد، بیانیه گام دوم انقلاب که رهبری به آن اشاره کرده‌اند، اصولی در آن وجود دارد که مشخص است باید به مبانی انقلاب اسلامی اهمیت داد.
باهنر اظهار کرد: باید در بعضی از ساختارها تجدیدنظر کنیم تا بتوانیم با باور به جمهوری اسلامی به موفقیت‌های بسیاری برسیم. جامعه اسلامی مهندسین که بیش از ۸ هزار عضو رسمی دارد، تلاش می‌کند تا از نخبگان استفاده کند، نمایندگان ما در مجلس یا در دولت همیشه به کشور کمک کرده‌اند و ما هم پشت آن‌ها هستیم.
منبع : مهر نیوز