برخورد قاطع با تخلفات و جرائم انتخاباتی در فارس

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام کاظم موسوی در دومین نشست شورای قضائی استان فارس با بیان اینکه استان پهناور فارس با مردمی انقلابی یکی از استان‌های مهم و تأثیر گذار در عرصه انتخابات پیش رو در سطح کشور است بر مشارکت حداکثری مردم شریف این استان در انتخابات تأکید کرد و گفت: مشارکت حداکثری […]

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام کاظم موسوی در دومین نشست شورای قضائی استان فارس با بیان اینکه استان پهناور فارس با مردمی انقلابی یکی از استان‌های مهم و تأثیر گذار در عرصه انتخابات پیش رو در سطح کشور است بر مشارکت حداکثری مردم شریف این استان در انتخابات تأکید کرد و گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو بسیار حائز اهمیت است و سبب خنثی شدن توطئه‌های دشمنان نظام و انقلاب می‌گردد.
وی بر مدیریت منسجم مسئولان قضائی استان، رؤسا و دادستان‌های حوزه‌های قضائی استان فارس در خصوص امنیت انتخابات پیش رو تأکید کرد و گفت: لازم است مسئولان قضائی در راستای پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی اهتمام لازم را داشته باشند تا انتخابات پیش رو در سایه آرامش هر چه بیشتر برگزار شود.
وی با بیان اینکه اجرای مرّ قانون همیشه ملاک عمل دستگاه قضائی بوده است گفت: در انتخابات پیش رو هر فرد و نهادی که به هرشکل ممکن بخواهد از قانون تخطی نماید با قاطعیت و در چارچوب قانون جلوی آن تخلفات و جرایم گرفته خواهد شد.
رئیس کل دادگستری فارس به آمار عملکردی شعب نیز اشاره کرد و گفت: قضات و کارکنان مجتمع‌های قضائی علاوه بر تکریم ارباب رجوع و دقت در کار قضائی نسبت به آمار عملکردی ماهانه حساسیت داشته باشند و در رسیدگی سریع و مختومه کردن به موقع پرونده‌ها تلاش بیشتر و ویژه ای داشته باشند.
حجت الاسلام موسوی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک روز روابط عمومی به همه فعالان عرصه روابط عمومی و ارتباطات دستگاه قضائی کشور بر انعکاس اخبار و اقدامات مثمر ثمر صورت گرفته از سوی قوه قضائیه از جمله مبارزه با فساد، توانمندی و تلاش‌های قضائی در رسیدگی به پرونده‌ها و حمایت از تولید تأکید کرد.
وی با تأ‌کید بر اهمیت توجه به عرصه اطلاع رسانی در اجرای طرح تحول قضائی بیان داشت: روابط عمومی‌ها می‌توانند نقش مفید و مؤثری در سرعت تحقق اهداف سند تحول قضائی در کشور ایفا نمایند.

منبع : مهر نیوز