بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مجموعه تاریخی پادگان ۰۷ خرم‌آباد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عطا حسن‌پور امروز پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش و پیگیری‌های مستمر «مهرداد ویسکرمی» نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، از شرکت سرمایه‌گذاری فاخر به منظور بهره‌برداری از بناهای تاریخی موجود در پادگان ۰۷، دعوت به عمل آورده شد. وی افزود: در همین راستا امروز […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عطا حسن‌پور امروز پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش و پیگیری‌های مستمر «مهرداد ویسکرمی» نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، از شرکت سرمایه‌گذاری فاخر به منظور بهره‌برداری از بناهای تاریخی موجود در پادگان ۰۷، دعوت به عمل آورده شد.
وی افزود: در همین راستا امروز نماینده این شرکت با حضور نماینده مردم خرم‌آباد، شهردار خرم‌آباد و نماینده حقوقی لشکر ۸۴ خرم‌آباد از محوطه و بناهای تاریخی پادگان ۰۷ بازدید میدانی داشتند.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان عنوان کرد: همچنین از بناهای مرمت شده مجموعه تاریخی باغ گلستان از جمله ساختمان باشگاه افسران، سربازخانه و یگان‌حفاظت بازدید به‌عمل آمد و نماینده سرمایه‌گذار از نزدیک با عملیات مرمتی انجام شده در بناهای تاریخی مجموعه باغ گلستان آشنا شد.
حسن‌پور گفت: امیدواریم با پیگیری نمایندگان مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی، رفع موانع موجود مالکیتی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری در مجموعه تاریخی پادگان ۰۷، بتوانیم قدمی در راستای توسعه استان و شهرستان خرم‌آباد برداریم.

منبع : مهر نیوز