بررسی کمبود نیروی انسانی در پزشکی قانونی

به گزارش سردبیر پرس، نشست‌های مدیران سازمان پزشکی قانونی به صورت دوره‌ای و با هدف بررسی مسائل و مشکلات، بیان دستاوردها و پیشرفت‌ها، به اشتراک گذاری نظرات و تجربیات مدیران استانی، چاره اندیشی و یافتن راهکارهایی برای رفع نواقص و موانع احتمالی خدمت رسانی مطلوب و…. برگزار می‌شود. در نشست سی و نهم نیز که […]

به گزارش سردبیر پرس، نشست‌های مدیران سازمان پزشکی قانونی به صورت دوره‌ای و با هدف بررسی مسائل و مشکلات، بیان دستاوردها و پیشرفت‌ها، به اشتراک گذاری نظرات و تجربیات مدیران استانی، چاره اندیشی و یافتن راهکارهایی برای رفع نواقص و موانع احتمالی خدمت رسانی مطلوب و…. برگزار می‌شود.
در نشست سی و نهم نیز که همزمان به سی امین سال تشکیل سازمان پزشکی قانونی (تیر ماه ۱۳۷۲)، و با شعار «پزشکی قانونی، سی سال خدمت و پیشرفت مستمر» برپا می‌شود، رئیس، معاونین و مدیران کل سازمان موضوعات مختلفی را در حوزه‌های تخصصی آزمایشگاهی، معاینات بالینی، تشریح و کمیسیون‌های پزشکی و همچنین مباحث آموزشی و پژوهشی و مشکلات کمبود نیروی انسانی، فضای فیزیکی و برنامه‌های سال ۱۴۰۳ را بررسی خواهند کرد.
یادآور می‌شود سی و هشتمین نشست هم اندیشی مدیران پزشکی قانونی تیر ماه سال گذشته در مشهد مقدس با شعار «پزشکی قانونی در مسیر تحول و تعالی» برگزار و در بیانیه پایانی آن بر بهره‌گیری هرچه بیشتر از فن‌آوری‌های نوین تأکید شد.

منبع : مهر نیوز