برقراری ۲ پرواز فوق‌العاده مشهد- تهران ویژه زائران در لیست انتظار

به گزارش سردبیر پرس، محمود امانی‌بنی در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی حضور برخی زائران لیست انتظار در فرودگاه مشهد به‌منظور بازگشت به تهران، با دستور وزیر راه و شهرسازی، مجوز ۲ پرواز فوق‌العاده به مقصد تهران صادر شد. مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی افزود: براین اساس، با برقراری نخستین پرواز در روز […]

به گزارش سردبیر پرس، محمود امانی‌بنی در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی حضور برخی زائران لیست انتظار در فرودگاه مشهد به‌منظور بازگشت به تهران، با دستور وزیر راه و شهرسازی، مجوز ۲ پرواز فوق‌العاده به مقصد تهران صادر شد.
مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی افزود: براین اساس، با برقراری نخستین پرواز در روز گذشته (یکشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۴۰۲) و دومین پرواز در روز جاری (دوشنبه ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۲) تمام زائران رضوی در لیست انتظار به تهران باز خواهند گشت.
وی با اشاره به حجم بالای مسافران مشهد مقدس در روزهای پایانی ماه صفر و بسیج همه امکانات و ظرفیت‌های موجود برای تسهیل سفر زائران رضوی، تاکید کرد: تعداد پروازها در این ایام نسبت به مدت مشابه (ایام پایانی ماه صفر سال ۱۴۰۱) ۱۵ درصد افزایش یافته و در این ایام تعداد مسافرانی که توسط ناوگان هوایی به مشهد مقدس سفر کردند ۳۰ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسیده است.