برنامه تیم ملی والیبال نشسته در آغاز به کار دوباره با هادی رضایی

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بعد از ابهامات زیادی پیرامون تیم ملی والیبال نشسته و ادامه حضور هادی رضایی در راس کادر فنی این تیم، در نهایت مصوب شد که این مربی کماکان به عنوان سرمربی در کنار این تیم و ملی پوشانش باشد. قرار است همکاری در این مقطع تا بازی های پاراآسیایی که […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بعد از ابهامات زیادی پیرامون تیم ملی والیبال نشسته و ادامه حضور هادی رضایی در راس کادر فنی این تیم، در نهایت مصوب شد که این مربی کماکان به عنوان سرمربی در کنار این تیم و ملی پوشانش باشد.
قرار است همکاری در این مقطع تا بازی های پاراآسیایی که ۳۰ مهر تا ۶ آبان ماه سال آینده در هانگژو برگزار می شود، ادامه داشته باشد. تا پیش از این بازی ها اما مسابقات قهرمانی آسیا و حضور در آن هم برای ملی پوشان والیبال نشسته مصوب شده است. این رقابت ها تیرماه به میزبانی قزاقستان برگزار خواهد شد.
به همین منظور برنامه های آماده سازی تیم ملی والیبال نشسته از ابتدای بهمن ماه آغاز می شود. قرار است آغاز این مرحله جدید از اردوها با حضور ۳۲ بازیکن و در دو گروه پیگیری شود اینگونه که گروه اول متشکل از ۶ بازیکن اول تا پنجم بهمن ماه زیر نظر سه مربی تمرین داشته باشند. گروه ۱۶ نفره دوم هم با سه مربی دیگر در یک بازی زمانی ۵ روزه که از ۶ بهمن ماه آغاز می شود، پیگیر اردو باشند.
هادی رضایی به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در هر دو مرحله اردو در کنار بازیکنان گروه ها و مربیان شان خواهد بود.
منتخب این دو مرحله اردوی ۵ روزه به اردوی اصلی دعوت خواهند شد که از اسفندماه آغاز می شود.