برپایی اردوی تیم صیادمنش در پرتغال یا ترکیه

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم فوتبال هال سیتی که در چمپیونشیپ انگلیس حضور دارد، ۱۷ اردیبهشت ماه با اتمام مسابقاتش در این رقابت‌ها وارد استراحت میان فصل می‌شود. هال سیتی برای فصل آینده «شوتا آروالادزه» سرمربی فعلی خود را حفظ می‌کند و این مربی هم لیست بازیکنان مدنظرش را به باشگاه ارائه داده است. […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم فوتبال هال سیتی که در چمپیونشیپ انگلیس حضور دارد، ۱۷ اردیبهشت ماه با اتمام مسابقاتش در این رقابت‌ها وارد استراحت میان فصل می‌شود.
هال سیتی برای فصل آینده «شوتا آروالادزه» سرمربی فعلی خود را حفظ می‌کند و این مربی هم لیست بازیکنان مدنظرش را به باشگاه ارائه داده است.
آروالادزه در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرد که چند بازیکن هال سیتی به دلیل نارضایتی از شرایط این تیم، جدا می‌شوند و نفرات جدید جایگزین خواهند شد.
طبق اعلام سایت «هال دیلی»، قرارداد اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی که در نقل و انتقالات نیم فصل به صورت قرضی به هال سیتی پیوست، احتمالاً با مبلغ ۲ میلیون پوند دائمی می‌شود.
صیادمنش تاکنون یک بار برای هال سیتی گلزنی کرده است و سرمربی این تیم برای فصل بعد روی او حساب ویژه ای باز کرده است.
به گفته آروالادزه، تیم هال سیتی از ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد) تمریناتش را در انگلیس آغاز می‌کند و در ادامه برای برپایی یک اردوی آماده سازی راهی پرتغال یا ترکیه می‌شود.