برپایی جشن عاطفه‌ها در ۳۱ پایگاه کمیته امداد کرمانشاه

پیمان ترکمانه در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره بر گذاری جشن عاطفه‌ها در کرمانشاه، اظهار کرد: هرساله جشن عاطفه‌ها با آغاز سال تحصیلی جدید برگزار می‌شود که امسال نیز این جشن در ۳۱ پایگاه در استان کرمانشاه برپا خواهد شد. وی افزود: ۲۹ و ۳۰ شهریورماه مصادف با روز جشن عاطفه‌ها پایگاه‌های مشخص […]

پیمان ترکمانه در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره بر گذاری جشن عاطفه‌ها در کرمانشاه، اظهار کرد: هرساله جشن عاطفه‌ها با آغاز سال تحصیلی جدید برگزار می‌شود که امسال نیز این جشن در ۳۱ پایگاه در استان کرمانشاه برپا خواهد شد.
وی افزود: ۲۹ و ۳۰ شهریورماه مصادف با روز جشن عاطفه‌ها پایگاه‌های مشخص شده به منظور جمع آوری کمک‌های مردمی در سراسر استان آماده خواهند بود که از مجموع پایگاه‌ها تعداد ۶ پایگاه در شهر کرمانشاه استقرار خواهند داشت.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه تصریح کرد: پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی شهر کرمانشاه در خیابان مدرس، درب پاساژ پارسیان، پایین‌تر از بازار شهرستانی، درب اداره منطقه سه، میدان فردوسی، میدان شهرداری سابق درب مسجد معتضدی، درب مسجد جامع و مسکن، بلوار گل‌ها، جنب کیوسک پلیس مستقر خواهند بود.
ترکمانه تاکید کرد: مردم نوع‌دوست و خیرین استان کرمانشاه می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۰۸۳ *۸۸۷۷* و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت ۹۶۲۷-۹۹۹۳-۹۹۱۸-۶۰۳۷ در تأمین نوشت افزار و لوازم تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) مشارکت کنند.

منبع : مهر نیوز