برپایی مراسم های ماه رمضان مطالبه فعالان فرهنگی مازندران است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام ناصر شکریان پیش ازظهر سه شنبه در نشست فعالان فرهنگی با اشاره به مطالبات قشرهای مختلف از دولت اظهار داشت: همه اقشار مطالباتی دارند و مطالبه بچه‌ها و فعالان مذهبی این است که مراسم‌های ماه رمضان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود. وی با انتقاد از تبعیض و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام ناصر شکریان پیش ازظهر سه شنبه در نشست فعالان فرهنگی با اشاره به مطالبات قشرهای مختلف از دولت اظهار داشت: همه اقشار مطالباتی دارند و مطالبه بچه‌ها و فعالان مذهبی این است که مراسم‌های ماه رمضان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.
وی با انتقاد از تبعیض و سیاست یک بام و دو هوا در برپایی برنامه‌های مختلف و لغو برنامه‌های مذهبی در ماه رمضان گفت: دولت از یک سو سفر به ترکیه و آنتالیا را منع نمی‌کند و از سوی دیگر سفرهای کربلا و عتبات را ممنوع می‌کند.
حجت الاسلام شکریان با تاکید براینکه باید از دولت مطالبه گری کنیم، افزود: متأسفانه در سفرهای نوروزی با تدبیر دولت و مسئولان، سوغات کرونا به استان آمده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به سخنان وزیر بهداشت مبنی بر لغو سفرهای نوروزی از عدم توجه دولت به این مصوبه کارشناسی انتقاد کرد و گفت: هیئت‌های مذهبی بالاترین مراعات و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را دارد و تجربه سال گذشته نیز چنین بوده است.
وی با اظهار اینکه هیئت‌های مذهبی در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها نقش آفرینی کرده اند، از فعالان فرهنگ خواست تا مسائل فرهنگی را در حد اعلی رعایت کنند و مسائل مانندی نظیر جریان‌های شیرازی و غیره را محکوم می‌کنیم.
وی ادامه داد: مسئولان با منع نکردن سفر، زحمات کادر بهداشتی را هدر دادند و باید جلوی سیاست‌های یک بام دو هوا و متناقض گرفته شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به درپیش بودن انتخابات، حضور حداکثری در انتخابات را امری مهم دانست و گفت: باید برای تبیین و تشریح و لزوم مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنیم و از فرصت ماه رمضان و فضای مجازی بهره گیری کنیم.