برپایی کارگاه آموزشی جهاد تبیین در اداره امور شعب استان کرمانشاه

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، حسین صابری رئیس اداره کل حفاظت فیزیکی فنی و دبیر کمیته پدافند غیرعامل بانک در این جلسه که با حضور کارشناسان، بازرسان، رؤسای شعب و دیگر مسئولان در اداره امور شعب استان کرمانشاه برگزار شد؛ ضمن تبیین علت و چرایی تلاش غرب برای […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، حسین صابری رئیس اداره کل حفاظت فیزیکی فنی و دبیر کمیته پدافند غیرعامل بانک در این جلسه که با حضور کارشناسان، بازرسان، رؤسای شعب و دیگر مسئولان در اداره امور شعب استان کرمانشاه برگزار شد؛ ضمن تبیین علت و چرایی تلاش غرب برای رویارویی با ایران، به شگردها و شیوه‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی و جنگ روانی در اغتشاشات اخیر اشاره کرد.
وی در ادامه سخنان خود به راهکارهای مواجهه و خنثی‌سازی تهدیدات نوین اشاره کرد و همزمانی جنگ سایبری، رسانه‌ای و وضع تحریم‌های جدید و استفاده از اخبار جعلی را از دلایل ترکیبی بودن جنگ اخیر دانست و آگاه‌سازی افکار عمومی درباره شیوه‌ها و راهبردهای دشمن را به عنوان مهم‌ترین راهکار در این زمان قلمداد کرد.
در ادامه، حسینعلی بیگی معاون اداره کل مبارزه با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم بانک ملی ایران، به حوزه پدافند زیستی از جمله پروژه‌های ایالات متحده در کاهش رشد جمعیت جهان و ایران و همچنین پدافند اقتصادی شامل حکمرانی جریان دلار در دنیا، جنگ ارزی و … اشاره کرد.
در بخش دیگری از این کارگاه آموزشی موسوی صمدی دکترای سیاست‌گذاری فرهنگی و تحلیل‌گر رسانه به تشریح فنون فرزندپروری و ارتباطات خانوادگی در عصر رسانه پرداخت.
بر اساس این گزارش، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمانشاه نیز در این کارگاه آموزشی به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل اشاره و افزود که دشمنان قصد خدشه‌دار کردن اعتماد عمومی را دارند.
در پایان این کارگاه آموزشی، به سوالات، ابهامات و نقدهای شرکت‌کنندگان در خصوص مباحث مطروحه پاسخ داده شد.

منبع : مهر نیوز