برگزاری اجتماع «احلی من العسل» در ۹ بقعه متبرکه کرمانشاه

حجت الاسلام مجید میرزایی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: همایش احلی من العسل با همکاری آموزش و پرورش و با حضور دانش آموزان و نوجوانان حسینی در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان کرمانشاه برگزار می‌شود. وی افزود: این همایش در کرمانشاه در بقعه متبرکه سیده فاطمه (س)، امام زاده ابراهیم (ع) […]

حجت الاسلام مجید میرزایی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: همایش احلی من العسل با همکاری آموزش و پرورش و با حضور دانش آموزان و نوجوانان حسینی در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
وی افزود: این همایش در کرمانشاه در بقعه متبرکه سیده فاطمه (س)، امام زاده ابراهیم (ع) طاق‌بستان و زیارت‌گاه صاحب الزمان (عج) برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی اوقاف استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری همایش احلی من العسل در شهرستان‌های استان، تصریح کرد: همایش احلی من العسل در امامزاده احمد (ع) سنقروکلیایی، امامزاده مهدی (ع) هرسین، امامزاده باقر (ع) بیستون، امامزاده ابراهیم (ع) کنگاور، حرم مطهر احمدبن اسحاق (ره) و امامزاده حسن (ع) اسلام آباد برگزار می‌شود.
میرزایی با بیان اینکه اجتماع بزرگ احلی من العسل در امامزاده ابراهیم (ع) طاقبستان به‌عنوان برنامه شاخص برگزار می‌شود، بیان کرد: این برنامه با سخنرانی حجت‌الاسلام کرمی و مداحی مداحان نوجوان اجرا و به طور زنده و مستقیم از شبکه استانی زاگرس پخش می‌شود.

منبع : مهر نیوز